انعکاس دانلود

دانلود مستند و سخنرانی در باب مهدویت

نقد انیمیشن "چگونه اژدهاتو تربیت کنی؟"یا"مربی اژدها"

انیمیشن استراتژیک مربی اژدها یا How to train your dragon

ز

شناسنامه انیمیشن:

نام انیمیشن: “چگونه اژدهایت را تربیت کنی” یا “مربی اژدها”

How to train your dragon

شرکت سازنده: دریم ورکز

ژانر: انیمیشن ماجراجویی، حادثه ای، کمدی، فانتزی

کارگردان: دین دی بلویز و کریس سندرز

Dean DeBlois & Chris Sanders

نویسنده: ویلیام دیویس، دین دی بلویز و سایرین

William Davies , Dean DeBlois & Others

کشور سازنده: امریکا

بودجه ساخت: ۱۶۵ میلیون دلار

فروش: حدود ۳۷۸ میلیون دلار

مدت زمان فیلم: ۹۸ دقیقه

زمان اکران: ۲۶ مارس ۲۰۱۰

رتبه در سایت آی.ام.دی.بی: ۸٫۲ از ۱۰

جوایز:

نامزد جایزه اسکار سال ۲۰۱۱ برای بهترین موسیقی

نامزد جایزه اسکار ۲۰۱۱ برای بهترین فیلم انیمیشن سال

نامزد جایزه آنیه ۲۰۱۱ (به عبارتی اسکار انیمیشن) برای افکت های انیمیشنی

نامزد جایزه آنیه ۲۰۱۱ (به عبارتی اسکار انیمیشن) برای بهترین انیمیشن سال

نامزد جایزه گلدن گلوب ۲۰۱۱ برای بهترین انیمیشن سال

نامزد جایزه جامعه منتقدان آنلاین ۲۰۱۱ برای بهترین فیلم سال

برنده جایزه بهترین فیلم سال ۲۰۱۰ از جامعه منتقدین تورنتو

منبع:

www.ayatmadari.irادامه مطلب

[ بیست و پنجم اسفند 1391 ] [ ] [ مریم خانمحمد ]

[ ]

بهرام رادان و موزیک ویدیو ضد دین او ، آقای رادان به کجا می روی ؟!


به تازگی موزیک ویدیویی از بهرام رادان در وبسایت رسمی این بازیگر معروف سینما قرار گرفت که با تاسف بسیار ، دارای مضامین ضد دینی بسیاری می باشد . این کلیپ 5 بهمن روی سایتش قرار گرفته است . در این موزیک ویدیو، با زبان موزیک ، نوعی تفکرات الحادی به خورد بینندگانش می دهد و به طور کاملاً آشکارا ، دین را باعث نابودی مردم دانسته است که این دین به گونه ای تصویر شده است که جز محدودیت و شکنجه چیزی عاید افراد نمی کند ! در این ویدیو کلیپ ، بهرام رادان علاوه بر توهین به دین اسلام و جمهوری اسلامی ایران، متاسفانه به ادیان ابراهیمی دیگر نیز مانند مسیحیت توهین کرده است . در این موزیک ویدیو به حضرت مسیح (علیه السلام) و حضرت ابراهیم (علیه السلام) نیز توهین آشکار شده است و علاوه بر آن تفکرات شیطان پرستی نیز در آن وجود دارد ، در این مقاله به بررسی این ویدیو کلیپ ضد دین که توسط بهرام رادان ساخته شده است ، می پردازیم .


برچسب‌ها: بهرام رادان و جیغ, بهرام رادان در موزیک ویدیو ضد دین, موزیک ویدیو جیغ
ادامه مطلب

[ چهاردهم بهمن 1391 ] [ ] [ آنتی شیطان ]

[ ]

لیلا حاتمی بازیچه دست صهیونیست ها !
[تصویر: lr67mue1x68mv8rmk4p.jpg]


در این مقاله سعی داریم به این مطلب بپردازیم که چرا فرانسه به لیلا حاتمی نشان شوالیه یا لژیون دونور رو داده است . نشان شوالیه چه است و به چه افرادی تعلق گرفته و می گیرد ؟!


برچسب‌ها: لیلا حاتمی, لیلا حاتمی در جشنواره کن, جدایی نادر از سیمین
ادامه مطلب

[ سوم شهریور 1391 ] [ ] [ آنتی شیطان ]

[ ]

نقدی جذاب بر سریال The Walking Dead

نقدی جذاب بر سریال The Walking Dead

بررسی و تحلیل سریال The Walking Dead به کارگردانی Frank Darabont ، امیدواریم مورد توجه قرار گیرد

موضوع آخرالزمان به عنوان یک مبحث دینی اعتقادی همواره مورد توجه ی همگان بوده است. آخر زمان را در فرهنگ های مختلف با نام ها و اصطلاحات مختلف می شناسند و به همین تناسب تعریف های متفاوتی هم برای آن ارائه می دهند.
آنچه مسلم است آن است که نباید آخر زمان را با قیامت اشتباه گرفت ، درحالی که عموم مردم فرقی بین آخرالزمان و قیامت قائل نیستند ، اما این دو واژه در لغت داری مفاهیمی جدا از هم می باشند.

آخرالزمان (end time) به معنی دوره ی از زندگی است که با آمدن منجی که مردم منتظر آن بوده اند خاتمه می یابد ، خاتمه ی که خود مقدمه ی برای شروع عصری جدید است . از نظر اسلام فاصله بین نبوت پیامبر تا ظهور آخرین منجی(مهدی موعود (عج)) به نام آخرالزمان شناخته می شود.

در حالی که قیامت یا همان (judgment day) روزی است که مردگان از گور برخاسته و آمده حسابرسی میشوند ، روزی که بنا بر اعتقاد اسلام دیگر حجابی بین خالق و مخلوق وجود ندارد.
سینمای هالیوود به عنوان ارائه دهنده ی مدل صهیونیستی مسیحی از اخرزمان همواره پیشگام در تغذیه افکار عمومی جهان بوده است .ادامه مطلب

[ هفتم اردیبهشت 1391 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

نقد فیلم The Imaginarium of Doctor Parnassus

نقد فیلم The Imaginarium of Doctor Parnassus نقد فیلم The Imaginarium of Doctor Parnassus

با سلام خدمت همه بازدید کنندگان عزیز سایت ظهور ۱۲٫ لازم دانستیم تا پیش از خواندن این مقاله نکته ای را مد نظر داشته باشیم ، امروز همه ی ما از نماد گرایی ماسونی و انجمن های مخفی آگاه هستیم وپرداختن بیش از مورد به این موضوع را درست نمیدانیم واین مقاله نیز به علت تاخیر در ارائه ی آن به نمایش گذاشته شد تا زحمت دوست عزیزی که ترجمه ی این مقاله و جمع آوری نکات آن را انجام داده بود به هدر نرود،مطلب جالبی است تا آخر مطالعه کنید…


ادامه مطلب

[ بیست و هفتم شهریور 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

جغد ها همیشه بیدارند...
                                         بسم رب الشهدا

افسانه جغد ها:

سورن،نام جوجه جغدی است که تازه پرواز کردن را می اموزد و با رویای افسانه محافظان زندگی میکند و مدام خود را جای قهرمان داستان تصور میکند.ولی برادرش اصلا خیالاتی نیست و به قول خودش در واقعیت زندگی میکند.ان ها یک دایه هم دارند که با کمال تعجب یک مار است.در حادثه ای،سورن و برادرش-کلاد-را دو جغد دیگر قوی تر به نام تایتو ها می ربایندو ان ها را به دنیایی تیره و تار میبرند.تایتو ها که خود را برتر از جغد های دیگر میدانند،جغد های ضعیف تر را می دزدند و انهارا برای مبارزه با محافظان تربیت میکنند.تایتو ها به دنبال جمع فلزات هستند و با انها بساط جادو راه انداختند تا از طریق فلز های جادویی سربازان محافظان را از بین ببرند.این ها همه خیالات فرمانروای تایتو هاست که در جنگ با محافظان شکست خورده و منقار خود را از دست داده و بدنبال انتقام از انها است او قصد تصرف تمام سرزمین جغد ها را دارد.او همدستی دارد که از محافظان است و نقش خائن را بر عهده دارد و قرار است محافظان را به وعده گاه بکشاند.یکی از جغد ها که از بابت بودن با تایتو ها ناراضی است،سورن و دوستش را فراری میدهد اما برادرش با انها فرار نمیکند و با این عمل به جبهه مقابل می پیوندد. سورن باید به سراغ جغد های محافظان برود و انها را برای نجات جغد ها  به این جا بیاورد.در راه با دو جغد همراه میشود که یکی از انها دایه ی مارشان را شکار کرده است و خلاصه،سفری پنج نفری را ادامه میدهند.پس از ان موفق میشوند محافظان را بیابند و انها را متقاعد کنند که برای نجات دیگر جغد ها به انجا بروند.در حین حمله به تایتو ها،خیانت کلاد برای همه فاش میشود و سورن به راز نابودی تایتو ها که همان اتش است پی میبرد و انها را شکست داده و خود به یک قهرمان و ناجی تبدیل میشود.


ادامه مطلب

[ سیزدهم شهریور 1390 ] [ ] [ مریم خانمحمد ]

[ ]

پادشاه سخنرانی میکند...!
                                                    به نام خدا

سخنرانی پادشاه

                        

سخنرانی پادشاه،فیلم نامه ای کاملا کلاسیک دارد که حاکی از شرایط پادشاهی است که در اوج فرمانروایی اش از مرض لکنت زبان رنج میبرد و قادر به سخنرانی میان مردمش نیست در این میان وی با فردی تمرین گفتار درمانی میکند که بعد ها متوجه میشود دارای مدرک معتبری نمیباشد اما مجبور به ادامه درمان خود است و در آخر موفق میشود اولین سخنرانی خود را در رادیو ،برای مردمش انجام دهد .


ادامه مطلب

[ یازدهم شهریور 1390 ] [ ] [ مریم خانمحمد ]

[ ]

مفاهیم رازآلود داستان پینوکیو

مفاهيم رازآلود داستان پينوکيو مفاهيم رازآلود داستان پينوکيو

 “پینوکیو ٬یکی از آثار کلاسیک کمپانی دیزنی ٬ در سال ۱۹۴۰ اجازه ی پخش یافت و هنوز هم مورد توجه کودکان و بزرگسالان بسیاری در سراسر جهان قرار دارد. با این حال ٬ داستان این عروسک چوبی خیمه شب بازی در بر دارنده ی یک تمثیل عمیق معنوی بر مبنای آموزه های سری می باشد که به ندرت در باره ی آن صحبت شده است . در این مقاله ٬ به منشاء این داستان و لایه های پنهان آن خواهیم پرداخت.


ادامه مطلب

[ هشتم شهریور 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

نقدی جذاب بر فیلم ” داستان یک آدمکش “

نقدی جذاب بر فیلم  داستان یک آدمکش  نقدی جذاب بر فیلم  داستان یک آدمکش

نقدی بسیار جالب و جذاب بر فیلم Perfume : The Story Of A Murderer که محصول ۲۰۰۶ کشور آلمان میباشد ، این فیلم توسط یکی از دوستان عزیزان در چند قسمت اماده شده است که در این مطلب قسمت اول آن را مشاهده خواهید کرد ، مطلب کمی طولانی است اما بسیار زیبا نقد شده ضمن اینکه منتظر دیگر قسمت های این مطلب نیز باشید…


ادامه مطلب

[ هفتم شهریور 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

نقد سینمایی شبانه روز

[ بیست و چهارم مرداد 1390 ] [ ] [ محمد جعفری ]

[ ]

نقد سینمایی شکلات داغ

[ بیست و یکم مرداد 1390 ] [ ] [ محمد جعفری ]

[ ]

امريكا عليه امريكا؛ بررسي پشت پرده فيلم هاي ضد آمريكايي هاليود
چگونه مناسبات سياسي و امنيتي يك كشور در سينماي همان كشور اين‌طور بي‌پروا نقد مي‌شود. آيا در سينماي امريكا خط قرمز وجود ندارد؟ آيا اين مدلي است كه به مخالفين تا حدي اجازه‌ي مخالفت مي‌دهد؟

 


 

آواتار، پرفروش‌ترين محصول سال 2009 ميلادي را بايد ادامه‌ي يك جريان سينمايي در امريكا بدانيم. اما ادامه‌ي كدام موج سينمايي و جريان اجتماعي؟ آواتار، جز يك فيلم علمي- خيالي، در ساحت محتوايي چيست و در لايه‌هاي عميق‌ترش چه پيام‌هايي نهفته؟ من مي‌خواهم به يك جريان اجتماعي در سينماي امريكا اشاره كنم كه اسمش را مي‌توان گذاشت "امريكا عليه امريكا "، و هر وقت در سينماي امريكا مطرح شده، عده‌اي را به تعجب واداشته كه چگونه مناسبات سياسي و امنيتي يك كشور در سينماي همان كشور اين‌طور بي‌پروا نقد مي‌شود. آيا در سينماي امريكا خط قرمز وجود ندارد؟ آيا اين مدلي است كه به مخالفين تا حدي اجازه‌ي مخالفت مي‌دهد؟ وقتي رقصنده با گرگ ساخته شد، مقاله‌اي از شهيد آويني خواندم كه چگونه مي‌شود يك امريكايي با فيلمي ظاهراً منتقدانه به مناسبات اجتماعي امريكا اين‌گونه مطرح شود؟ شهيد آويني نتيجه گرفته بودند: گاهي ظاهر يك فيلم انتقاد از مناسبات اجتماعي يك سرزمين است، اما در باطن تأييد آن‌جاست.

براي درك بهتر، سه فيلم انتخاب كرده‌ام، با يك پيام واحد. براي اينكه حافظه‌ي خوانندگان جوان را بيشتر درگير اين بحث كنم، سه فيلم آشناتر را انتخاب كرده‌ام: رقصنده با گرگ (كوين كاستنر ـ 1990)، آخرين سامورايي (ادوارد زوييك ـ 2003) و آواتار (جيمز كامرون ـ 2009).


ادامه مطلب

[ بیست و یکم مرداد 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

Season of the Witch : جنگ نرم در نبرد آخرالزمان

در همین جنگ های صلیبی و همان معبد سلیمان است که گروهی از شوالیه های صلیبی به نام "شوالیه های معبد سلیمان" ، تحت آموزه های شرک آمیز جادوگران مصر باستان قرار گرفتند و از همین جا بود که فرقه های مخوف صهیونی همچون کابالا و فراماسونری بوجود آمدند و از همین جا بود که آرمان های به اصطلاح مسیحایی برای حکومت جهانی صهیونی ، تئوریزه شد.

 

جنگ های صلیبی به عنوان ایدئولوژیک ترین نبردهای تاریخ غرب ، همواره جایگاه ویژه و محبوبی نزد سیاسیون آن (مانند روسای جمهور ، نمایندگان کنگره ، فرماندهان ارتش و روسای احزاب و جمعیت های سیاسی آمریکا و اروپا) و همچنین عناصرفرهنگی شان از جمله قصه پردازان و حماسه سرایان و به خصوص هالیوود و فیلمسازانش داشته است. همواره سعی شده که روایت های متعدد از مراحل ، فراز و فرودها و قهرمان های این جنگ ها در طی قرون متمادی (و درکنار داستان ها و اسطوره های کتاب مقدس) به صورت ادبیات و هنر عامه پسند درون جامعه غرب تزریق شود تا به نوعی  فرهنگ صلیبی را در میان مردم این جامعه زنده نگاه دارد. اساس فرهنگ جنگ های صلیبی بر مبنای نژاد پرستی و زرسالاری و سلطه طلبی به قصد تسخیر جهان قرار دارد و در واقع گزیده ای از اندیشه های صهیونی به حساب می آید که به داخل مسیحیت تحریف شده ، تزریق گردیده است.

اهمیت جنگ های صلیبی (به عنوان نقطه آغاز برای سرکوب و قتل عام مسلمانان و نخستین زمزمه های حکومت جهانی صهیون) برای غرب صهیونی آنقدر حیاتی و جدی بوده و هست که وقتی پس از گذشت قرن ها ، در جنگ جهانی اول ژنرال النبی ( فرمانده قشون انگلیس) پس از شکست عثمانی همراه با ارتش خود به فلسطین رسید ، در بالای قبر صلاح الدین ایوبی شمشیر برزمین کوبید و گفت: حالا جنگ های صلیبی به پایان رسید! و داغ این جنگ ها و شکست های سنگین صلیبیون از مسلمانان آنچنان بر دل صهیونیست ها سنگینی می کند که جرج دبلیو بوش ( از سران صلیبیون امروز) ، پس از قضیه 11 سپتامبر و حمله نامی و اشغال افغانستان ضمن هشدار به مسلمانان هشدار داد که جنگ صلیبی دیگری آغاز شده است !!

به دلائلی که ذکر شد تفریبا از همان روزهای آغازین سینما ، جنگ های صلیبی و اسطوره هایش همواره دستمایه با اهمیتی برای قصه پردازان و فیلمسازان هالیوود به شمار آمده  است. کاراکترهایی همچون شاه آرتور و جنگجویانش (و آن شمشیر معروفش که در سنگ فرو رفته و بایستی فردی برگزیده یا همان منجی آخرالزمانی آن را از سنگ بیرون آورد)، شوالیه های صلیبی و نبردهایشان و بالاخره کاراکتر محبوبی به نام رابین هود ( همراه یکی از مشهورترین و در واقع خونخوارترین شاهان صلیبی با عنوان جعلی ریچارد شیردل) که از زمان سینمای صامت محور بسیار از فیلم های سینمای هالیوود بوده است. (از رابین هودی که آلن داون در سال 1922 ساخت تا رابین هود سال گذشته ریدلی اسکات که پیش از این هم با آثاری همچون گلادیاتور و "قلمرو بهشت" دین خود را به جنگ های صلیبی ادا نموده بود).


ادامه مطلب

[ بیست و یکم مرداد 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

نقد فیلم قتل منصفانه

[ چهاردهم مرداد 1390 ] [ ] [ محمد جعفری ]

[ ]

نقد سریال ساختمان پزشکان

[ دوازدهم مرداد 1390 ] [ ] [ محمد جعفری ]

[ ]

نقد انیمیشن مگامایند

[ دهم مرداد 1390 ] [ ] [ محمد جعفری ]

[ ]

نگاهی به فیلم "غیر قابل تصور"

تقریبا از اوان ساخت فیلم در هالیوود ، سینماگران و فیلمسازان این کارخانه به اصطلاح رویا سازی ، در کنار تبلیغ و ترویج فرهنگ آمریکایی اعم از کابوییسم و گنگستریسم و میکی ماوسیسم و مانند آن ، علاقه خاصی نسبت به کاراکترها و قصه های شرقی چه در خاورمیانه و خاوردور و یا از شرق باستان نشان می دادند والبته در قریب به اتفاق این حکایت ها نیز همواره آدم های شرقی ، موجوداتی شریر و خبیث یا شارلاتان و فریب کار و یا فقیر و بیچاره جلوه می کردند که زندگی خویش را از طریق دزدی و سرقت و امثال آن می گذرانند. 

 

 

 

 ادامه مطلب

[ سی ام تیر 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

مستندی درباره رابرت مرداک
روبرت مرداک یهودی استرالیایی الاصلی است که به سلطان شیطانی رسانه ها معروف است او دارای 60 شبکه تلویزیونی به 13 زبان مختلف است که روزانه حداقل 300 میلیون مخاطب را به خود جلب می کند. همینطور مسئولیت 100 روزنامه و مجله معتبر همچون دیلی تلگراف، وال استریت ژورنال، تایمز، ساندی تایمز، نیویورک پست و نیز شبکه های خبری معروفی همچون فاکس، فاکس نیوز و اسکای نیوز و سایت هایی همچون "مای اسپیس" بر عهده این فرد است. روبرت مرداک که از صهیونیست های بسیار با نفوذ در دنیاست بارها شخصاً به دخالت در امور دیگر کشورها از طریق همین شبکه افسانه ای رسانه ای اذعان داشته است که شاید یکی از مهمترین این کارکردها اثرگذاری و هدایت افکار عمومی توسط شبکه فاکس نیوز در جریان جنگ آمریکا علیه عراق باشد.

شخصیت عجیب مرداک بسیار قابل تأمل است او در عین حالی که هدایت بزرگترین بنگاه های خبری را بر عهده دارد بیشترین تمرکز خود را بر برنامه های تفریحی ـ سرگرمی نهاده است. در عین حال پر تیراژ ترین مجله انگلیسی یعنی نیوز آوورلد که یک مجله جنسی است متعلق به اوست و همینطور پر تیراژترین انجیل جهان توسط انتشارات او (واندروان) در آمریکا به چاپ می رسد. همین اندک به خوبی بیانگر آن است که لقب سلطان شیطانی رسانه ها لقب برازنده ای برای مرداک است.

شبکه فارسی وان با اهداف هولناک

در حال حاضر شبکه فارسی 1 ظاهراً برنامه های خود را برای مخاطبان فارسی زبان افغان، تاجیک و ایران تهیه و پخش می کند، لیکن به خوبی مشخص است تمرکز اصلی برنامه ها بر روی مخاطبان ایرانی است. برنامه های این شبکه فارسی شامل پخش سریال های تفریحی و خانوادگی صرف با دوبله فارسی و نیز موسقی تصویرهای خاص با محتوای جنسی و خشونت می باشد. از این بابت این شبکه نسبت به دیگر شبکه ها، حتی شبکه 24 ساعته ام بی سی پرشیا که پیش از این پخش فیلم های سینمایی روز هالیوود با زیرنویس فارسی را در ماهواره عرب ست آغاز کرده بود متمایز است.

ویژگی های این شبکه را از دو نظر می توان بررسی کرد:

شاخص های ظاهری
- این شبکه برای اولین بار اقدام به دوبله آثار نمایشی روز اروپا، آمریکا و آسیای جنوب شرقی به زبان فارسی نموده است. اگر چه کیفیت این دوبله ها بسیار ضعیف و غیر قابل مقایسه با دوبله فیلم های خارجی در داخل ایران است لیکن در مقایسه با شیوه زیرنویس فارسی این آثار که در دیگر شبکه ها صورت می گیرد توانسته است نظر مخاطبین خود را به نوعی جلب کند. پیش بینی می شود به تدریج شبکه فارسی 1 تلاش کند این نقیصه را نیز رفع نماید و به کیفیت دوبله آثار پخش شده بیافزاید.

- از ویژگی های دیگر این شبکه پخش سریال های طولانی مدت و دنباله دار خانوادگی و تفریحی معمولی است که مخاطب اصلی آن خانواده ها بوده و با هدف کاملاً تفریحی تهیه و پخش می شوند. بخشی از برنامه های این شبکه هم به پخش موزیک ویدئوهایی اختصاص دارد که غالباً مضامین جنسی و خشونت را به تصویر می کشند.
- استفاده از وله های خاص غالباً با غلبه رنگ های صورتی از ویژگی های دیگر برنامه های این شبکه است. رنگ صورتی خصوصاً آنجا که در کنار رنگ های تیره ( مشکی ) قرار می گیرد از رنگهای ویژه و مورد توجه شبکه های پورنو بوده و به شدت در تولیدات بصری (مجله ها، سایت ها و ...) با موضوعات جنسی به کار می رود. برخی روانشناسان معتقدند رنگ صورتی بخصوص در مجاورت رنگ تیره بر انگیزاننده حس و غریزه جنسی در مخاطب است.

mostanad 1.wmv

 منبع سایت نافع

[ بیست و سوم تیر 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]

۱۴تکنیک فاکس نیوز برای شستشوی مغزی
فاکس نیوز برای القای این مطالب کذب از تکنیک هایی استفاده می کند که هر چقدر شما بیشتر به این تکنیک ها آشنا باشید اثر آنها بر روی شما کمتر خواهد بود 14. تکنیک تبلیغاتی که فاکس نیوز برای شستشوی مغزی مردم آمریکا از آنها استفاده می کند به قرار زیر است:

 برای حفظ دموکراسی هیچ چیز مهمتر از مطبوعات آزاد نیست دستیابی به اطلاعات معتبر، دقیق و همه جانبه لازمه جامعه ای است که مردم آگاه در آن فعالیت مدنی و اجتماعی دارند،بنابراین هر چقدر دستیابی به اطلاعات معتبر با موانع بیشتری مواجه باشد دموکراسی به خودی خود رو به تباهی می رود با این وجود آیا می توان آمریکا را با داشتن رسانه هایی که شبانه روز اطلاعات غیردقیق و ناموثق در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند یک جامعه دموکراتیک نامید؟


ادامه مطلب

[ بیست و سوم تیر 1390 ] [ ] [ مصطفی محمدی ]

[ ]